Par Regatta Ltd. un RegattaOutlet.lv - REGATTA OUTLET

Par Regatta Great Outdoors zīmolu

Uzņēmums Regatta Ltd.

Britu kompānija Regatta Ltd. ir viens no pirmajiem un šodien viens no zināmākajiem "outdoor" apģērbu, apavu, aksesuāru un tūrisma inventāra ražotājiem Eiropā. Uzņēmums tika dibināts 1980. gadā Londonā. Sākumā uzņēmumā strādāja 12 drēbnieki nelielā ielas furgoniņā, taču kompānija tika nepārtraukti attīstīta un paplašināta, mainot saražotās produkcijas klāstu un īpašības.

Šodien Regatta Ltd. ir lielākais sportam, atpūtai dabā un turismam paredzēto preču ražotājs Lielbritānijā, ar savu produkciju nodrošinot vairāk nekā 2,5 tūkstošus uzņēmumu 22 pasaules valstīs. Virsjakas, bikses, vējjakas, apavi, teltis, mugursomas, guļammaisi un citi Regatta ražojumi ir rūpīgi pārdomāti, stilīgi, izturīgi un ērti. Kompānijai pieder sekojoši zīmoli: Regatta Great Outdoors, Regatta Professional, Dare2b un Craghoppers.

Regatta veikali Latvijā

Kompānijas Regatta pārstāvis Latvijā un Baltijas valstīs ir SIA Gards. Regatta zīmola produkciju var iegādāties gan šajā mājas lapā, gan SIA Gards veikalos:

  • Krišjāņa Barona iela 130, Rīga, tālrunis: +371 67315103, P.-Pk. 10:00-19:00, S. 10:00-15:00
  • Brīvības gatve 372, Rīga, t/c Alfa, tālrunis: +371 67076462, 10:00 - 22:00
  • Maskavas iela 400, Rīga, t/c Zoom, tālrunis: +371 67255300, 10:00 - 21:00
  • Kārļa Ulmaņa gatve 88a, Rīga, t/c Maxima, tālrunis: +371 67470222, 10:00 - 21:00
  • Vienības gatve 113, Rīga, t/c Maxima, tālrunis: +371 67622707, 10:00 - 21:00

Vairāk informācijas par šīm precēm var iegūt SIA Gards Krišjāņa Barona ielā 130, pa tālr. +37126091699 un pa e-pastu gards@gards.lv.

Regatta izstrādāumi

Regatta veikali LatvijāRegatta ražo sporta, tūrisma un brīva laika pavadīšanai paredzētas preces gan pieaugušiem gan bērniem. 

Regatta apģērbi un apavi tiek ražoti no augsti tehnoloģiskajiem materiāliem, izmantojot jaunākās membrānu un pārklājumu tehnoloģijas. Regatta apģērbu un apavu lielākā priekšrocība ir izcila funkcionalitāte, kas nāk kopā ar smalki pārdomātu dizainu. Tie nesamirkst, neplīst, regulē temperatūru (ķermeņis un kājas nesvīst), pasargā no vēja, šļakatām un dubļem. Tie droši pasargā ķermeni no aukstuma un saglabā optimālu temperatūru gan arā, gan pārvietojoties no āras uz iekštelpām un otrādi. Tajos var dzīvot mēžā, skriet pa laukiem, kāpt pa kalniem. Un vienlaicīgi tie stilīgi izskatās dzerot kafiju pilsētas kafeinīca vai staigājot pa centrālo parku. Velobraucēji, pārgājienu cienītāji, slēpošanas entuziasti, nūjošanas, soļošanas, skrituļslidošanas cienītāji; cilvēki, kas izbrauc pie dabas; tie, kas nodarbojas ar trekingu, raftingu; bērni, kam patīk aktīvas spēles svaigā gaisā; jaunās māmiņas, kas vēlas apvienot aktīvu dzīvesveidu un bērna kopšanu ir tikai daži no tiem, kam tika radīti un joprojām tiek pilnveidoti Regatta ražojumi.

Regatta dibinātāju komentāri

Regatta zīmola misija ir radīt stilīgu, augstvērtīgu apģērbu, kurā cilvēki varēs izbaudīt pastaigas svaigā gaisā, piekopt veselīgu un sportisku dzīvesveidu, neuztraucoties par cenu.

Lionels Bleks, Regatta Ltd valdes loceklis

Šī zīmola apģērbs, kā arī Regatta Ltd radītā Dare 2b zīmola ziemas un velo sporta apģērbs ir viens no populārākajiem apģērbiem sporta un atpūtas apģērbu tirgū Eiropā. Virsjakām, biksēm, vējjakām, jakām un citiem Regatta un Dare 2b ražojumiem ir ne tikai moderns izskats un zemas cenas, bet tie ir arī izturīgi, ērti un kalpo saviem īpašniekiem ilgu laiku.

Džoanna Bleka, Regatta Ltd produkcijas realizācijas direktore

Zīmols Regatta un Dare 2b jau otro gadu pēc kārtas iegūst Karalienes balvu uzņēmumiem kategorijā «Starptautiskā tirdzniecība». Esmu ļoti priecīga un lepojos ar katru mūsu komandas biedru Lielbritānijā un Eiropā, jo pateicoties viņu darbam tas kļuva iespējams. Nākotnē kompānijai Regatta ir lieli plāni, galvenais mērķis ir kļūt par globālu grupu, kas ražo demokrātisku apģērbu sportam un brīvā laika pavadīšanai.

Keita Bleka, Regatta Ltd izpilddirektore